Naslovna Sport TKD JOPA: 8 takmičara donelo 8 medalja

TKD JOPA: 8 takmičara donelo 8 medalja

Bijeljina.Live |
117

Taekwondo klub “JOPA” iz Bijeljine učestvovo je na Medjunarodnom turniru “5. Vinkovci open 2019” u Republici Hrvatskoj na kome je učestvovalo oko 250 takmičara iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

– Ovo je prvi turnir u 2019. godini za naš klub i prve medalje su osvojene jer djeci je ovo i ujedno prvo takmičenje, a na kome su se pokazali veoma dobro. Naš klub predstavljalo je osam takmičara i svaki takmičar je osvojio po jednu medalju što je veoma dobar uspjeh – rekao je Svjetlan Vujadinović, trener kluba.

Na turniru Lidija Mitrović je osvojila zlatnu medalju dok su Jovan Djosanovic, Ljiljana Mitrovic, Djordje Mitrovic osvojili srebrene medalje, a Mario Peric, Lara Dragicevic, Damjan Cvrgic, Marko Vuckovic osvojili su bronzane medalje.

U ukupnom ekipnom plasmanu za kadete i kadetkinje osvojolili su 3. mjesto

– Sledeci nastup naših takmičara je na državnom prvenstvu BiH u Posušju – dodao je Vujadinović.

Ostavite komentar

avatar
  Subscribe  
Notify of