Naslovna Sport Ognjen Đuka novi predsjednik Džudo kluba “Panter” Bijeljina

Ognjen Đuka novi predsjednik Džudo kluba “Panter” Bijeljina

GradBijeljina.net |
4343

Na Skupštini Džudo kluba “Panter” Bijeljina,održanoj u Centru za kulturu, Ognjen Đuka je jednoglasno izabran za novog predsjednika.
Na Skupštini su izabarani i novi Upravni odbor, Nadzorni odbor, Stručni štab, a za sportskog direktora kluba reizabran je Vladimir Đokić.
Za potpredsjednika je imenovan Aleksandar Borovčanin, a za generalnog sekretara kluba Dalibor Vujinović.
Na Skupštini je usvojen izvještaj o radu za prethodni period.
Novi predsjednik Džudo kluba”Panter” Ognjen Đuka nakon sprovedenog izbora je rekao :
Imajući u vidu da sam član kluba od 1997.godine i da sam nekada bio aktivan džudista,čast mi je i zadovoljstvo što sam izabran na ovako značajnu funkciju koja sa sobom nosi veliku obavezu i odgovornost. Smatram da ću na pravi način osjetiti potrebe našeg kluba i na pravi način voditi i predstavljati naš trofejni klub.
Džudo klub “Panter” ima bogatu tradiciju,kvalitetne trenere koji rade sa svim uzrasnim kategorijama, zapažene rezultate na nivou Republike Srpske,Bosne i Hercegovine, ali i na Balkanskim i Evropskim takmičenjima. Sva ta borbenost i istrajnost u funkcionisanju i rađanju nekih novih šampiona su vrijednosti kojih ćemo se držati u narednom periodu kako bi i naš klub i Grad Bijeljinu predstavili na najbolji mogući način.
Ispred mene i mojih saradnika je težak zadatak, a to je da klub što bolje reorganizujemo, učinimo ga što stabilnijim, otvorimo nove sekcije, upis novih članova, organizujemo republičko takmičenje u Aprilu, međunarodni turnir u Septembru, učešće na jakim takmičenjima i turnirima kako u Republici Srpskoj, Bosni i Hercegovini tako i širom Evrope u toku kalendarske godine i niz drugih ciljeva koji smo postavili ispred sebe, a sve u svrhu promovisanja i približavanja džudoa svim uzrasnim kategorijama i stvaranju što boljih uslova za našu djecu,naše mlade nade i buduće šampione.

Ostavite komentar

avatar
  Subscribe  
Notify of